Понеділок, 02 вересня 2013 17:13

Курсы Интенсивный курс Ускоренное изучение иностранных языков английского немецкого французского Киев Житомир Винница Днепр Запорожье Ивано-Франковск Кропивницкий Луцк Львов Николаев Одесса Полтава Ровно Тернополь Сумы Ужгород Харьков Херсон

Written by
Rate this item
(5 votes)

 Курси Інтенсивний курс Прискорене вивчення іноземних мов англійської німецької французьської польської Дистанційні Корпоративні курси Індивідуальні заняття Безкоштовний розмовний клуб  

Будь-який споживач, який замовив собі товар, послугу у наших Партнерів має можливість частково, а можливо і повністю компенсувати  вартість цієї покупки !!
Для цього необхідно запросити для участі в системі Соціальної Мережі Знижок будь-яке підприємство, магазин, і т.д., де ВИ  хотіли б отримувати певну пільгу. Після включення цього підприємства до переліку Партнерів на платній основі Ви отримуєте винагороду, яке стає  щорічною при певних умовах.

Виберіть та натисніть на свій регіон:

  Дніпро    Кропивницький               
 

Лінгвістичний центр "Мовознавець"

Знижка по картці Соціальної Мережі Знижок 3%

Навчання іноземним мовам, письмові та усні переклади, нотаріальний супровід перекладів

(098) 808 95 91  (044) 227 94 24  Детально...

           
 

Школа иностранных языков "European Way School"

Скидка по карте СМЗ 10% .

Киев: пл. Соломенская, 2; ул. Игоревская 13/5 (Подол);

бул. Вернадского (ст.м. Академгородок); пер. Очаковский (ст.м. Политехнический)
(093) 116-8054, (098) 314-2469  Подробнее...

Школа английского языка "EZ"

Знижка по картці Соціальної Мережі Знижок 3%

EZ English School - школа качественного и результативного обучения английскому языку

Подробнее...

Up&High центр вивчення іноземних мов

 

Пропонує унікальні та ефективні курси:

англійської, німецької, польської, іспанської мов.

Детально...

 

   
 
Plashka Dnipro
 

Языковые курсы  067 568 13 95

Информационно-образовательный проект "Eurostart"     Eurostart-center.com  убрать

 
 
 
 

Lingvo School Курсы иностранных языков

+380 67 536 3977
(096)98-58-602;(063)01-98-358 
Курсы по изучению иностранных языков "World Languages" 
 

Образовательно-туристичечкий центр "Европа"

г. Запорожье, ул. Трегубенка, 12

(061) 222-13-44, (098) 812-1586, (095) 462-4352, Ттьяна

 
 
 
 

Курсы иностранных языков "Iver school"

Знижка по картці Соціальної Мережі Знижок 10%

м. Івано-Франківськ, вул. Шопена 5/2

(068) 933-7585, (066) 959-7430  www.facebook.com/iverschool

 
 
 
Plashka Kropivnytskiy
 

Учебный центр "Ибис" Люда

г. Кропивницкий, ул. Маланюка, 17 оф. 13

(096) 336-3378, (095) 445-1365, (096) 405-8839,

099) 301-0698  ibis.ucoz.ua к

 
 
 
 

Школа іноземних мов Шерлок

Знижка по картці Соціальної Мережі Знижок 5%%

м. Луцьк,  вул. Олеся Гончара, 3

(095) 330 330 8   (097) 330 330 8

 
 
 

Школа іноземних мов Viva Vox від Lviv Education & Training center +38 (098) 870-6070  Марта

Мовна школа "LifeStyle"   Lifestyleng.com.ua

 
 
 
 

Освітній центр "NikEng"  Знижка 5%

Освітній центр "NikEng"    http://nikeng.in.ua/

Школа "Capital Letter" Женя  capital-letter.com.ua

Всеукраїнський Навчальний центр "Твій Успіх"

 
 
 
 
Курси іноземних мов в Одесі
http://www.parta.com.ua/lang_courses/odessa/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Полтаві
http://www.parta.com.ua/lang_courses/poltava/
 
 
 
 
Курси іноземних мов  Рівне
http://www.parta.com.ua/lang_courses/rovno/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Сумах
http://www.parta.com.ua/lang_courses/sumi/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Тернополі
http://www.parta.com.ua/lang_courses/english/ternopol/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Ужгороді
http://www.parta.com.ua/lang_courses/uzhgorod/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Харкові
http://www.parta.com.ua/lang_courses/kharkov/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Херсоні
http://www.parta.com.ua/lang_courses/kherson/
 
 
 
 
Курси іноземних мов Хмельницький
http://www.parta.com.ua/lang_courses/khmelnitsky/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Черкасах
http://www.parta.com.ua/lang_courses/cherkassy/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Чернівцях
http://www.parta.com.ua/lang_courses/chernovtsy/
 
 
 
 
Курси іноземних мов в Чернігові
http://www.parta.com.ua/lang_courses/english/chernigov/
 
 
 У сучасному світі ви навряд чи обійдетеся без іноземної мови. Він необхідний, щоб отримати хорошу роботу. Без іноземної мови навряд чи ви зможете прочитати зарубіжну літературу або подивитися фільм в оригіналі, поспілкуватися з іноземцями або з'їздити за кордон. Вчені навіть довели, що знання іноземної мови допоможе розвитку вашого мозку. маса можливих способів вивчення мови: ви можете  вивчити іноземні мови анлійську,німецьку, французьку, польську, італійську, іспанську, китайську і інші піти на курси, заплатити за репетитора або займатися самостійно. Lifehacker зібрав 10 найефиектвніших безкоштовних методів, які доп або, навіть стати поліглотом. 
1. Вивчайте мову, переглядаючи інтернет-сайти 

Більшість сучасних людей проводять багато часу читаючи різні сайти. Ви будете отримувати від цього щоденного заняття більше користі, якщо будете шукати інформацію тією мовою, який ви хочете вивчити. 

2. Примусьте квартиру і електронні пристрої говорити новими мовами анлійську,німецьку, французьку, польську, італійську, іспанську, китайську і інші 

Допомогти в вивченні мови вам може не тільки інтернет, але і всі предмети, які вас оточують. Можна наклеювати бирки з англійськими словами на оточуючі предмети, а можна налаштувати всі електронні пристрої - комп'ютер, ноутбук, планшет, телефон, відеоігри - так, щоб вони працювали на іншій мові. Так ви зможете легко запам'ятати багато іноземних слів.

3. Вивчайте слова за допомогою програми Anki

Програма Anki - одна з кращих навчальних програм. У ній є зручні картки зі словами і виразами, які ви повторюєте кілька разів, таким чином запам'ятовуючи їх. При цьому програма враховує те, наскільки легко чи важко вам запам'ятати той чи інший матеріал.

4. Використовуйте систему індивідуального навчання Duolingo

Безкоштовний додаток Duolingo мотивує вас займатися частіше за допомогою нагадувань і бонусів, допомагає стежити за своїми успіхами у вивченні мови анлійську,німецьку, французьку, польську, італійську, іспанську, китайську і інші , а також включає вас в співтовариство інших учнів.

5. Знайдіть безкоштовні уроки в інтернеті або скачайте аудіокнигу іноземною мовою анлійську, німецьку, французьку, польську, італійську, іспанську, китайську і інші 

 

6. Займайтеся по шляху за допомогою смартфона

Сучасні технології дозволяють нам не переривати заняття навіть коли ми в дорозі. Крім таких програм як Duolingo і Anki, є маса інших додатків, які ви можете завантажити в смартфон, щоб вчити мову по дорозі на роботу або в інститут. Наприклад, 5-minutes-a-day Drops (iOS), Quizlet Lock Screen (на Facebook або стаціонарному комп'ютері) або Lingua.ly (Android).

7. Записуйте все, що ви чуєте

Сам процес записування допомагає мозку краще засвоїти нову інформацію. Якщо вам не з ким займатися, кращий спосіб вивчити нову мову - це диктант. Слухаючи уроки іноземної мови, записуйте все, що ви чуєте. Це допоможе вам навчитися розуміти вимова і бути більш сприйнятливим до мови.

8. Вчіться, розважаючись

Вивчення нової мови анлійську, німецьку, французьку, польську, італійську, іспанську, китайську і інші  може швидко набриднути вам, особливо на стадії заучування перших 1 000 слів. Щоб зробити процес більш цікавим, спирайтеся не тільки на тексти, а й на інші культурні твори - музика, фільми, телешоу і інші популярні розваги допоможуть вам зробити процес навчання більш привабливим.

Дивіться фільми з субтитрами, слухайте подкасти та кліпи з текстами пісень - все це допоможе в розслабленому режимі запам'ятовувати найбільш поширені слова і вирази.

9. Побільше говорите

Щоб вивчити нову мову, потрібно якомога частіше користуватися ним. Чим частіше ви будете розмовляти новою мовою, тим швидше ви його освоїте і, крім того, з меншою ймовірністю забудете те, що вивчили. Фахівці радять говорити з носієм мови не менш 30 хвилин в день. Якщо, звичайно, є така можливість. Якщо ж у вас немає знайомих носіїв, ви можете знайти їх за допомогою сайтів WeSpeke і Verbling.

10. Використовуйте підтверджені наукою методи запам'ятовування

Звичайно, дорослим вивчати мову набагато складніше, ніж дітям. Однак є дослідження, що показують як допомогти нашому мозку впоратися з цим складним завданням.

Вже довів свою ефективність метод повторення з використанням інтервалів. Ви повторюєте якусь інформацію через певну кількість інтервалів, поступово вони збільшуються. У якийсь момент нову інформацію ви будете повторювати вже раз в декілька тижнів. За цим принципом працюють багато комп'ютерні програми, в тому числі Anki.

Добре вивчити щось перед сном. Уві сні мозок обробляє події дня і зберігає їх. Цей процес можна порівняти з довгостроковою пам'яттю комп'ютера.

Вам варто вчити не просто мова, а якусь науку або предмет на ньому. Вивчення цікавого вам матеріалу на іншій мові допоможе швидше освоїти мову. Поживний ґрунт створює вивчення англійської мови, адже на ньому опубліковано безліч досліджень з різних областей.

Краще не намагатися відразу вивчити весь масив нових слів і виразів, а вчити по чуть-чуть щодня. Якщо змішувати в процесі навчання нові і старі слова, ви швидше їх запам'ятайте.

 

Зараз є безліч безкоштовних онлайн-курсів з кожного предмету, в тому числі і з іноземних мов. Різні курси можна знайти за допомогою ресурсу Open Culture. Тут можна подивитися курси найрізноманітніших мов - від амхарської до їдишу.

 

 

У Google Chrome спеціальна програма, яка допомагає розширити словниковий запас і підвищити рівень знання мови за допомогою переказу шматків тексту з сайту, який ви дивитеся, на ваш рідну мову. 

Ще одна програма дозволяє створювати картки, за допомогою яких легше запам'ятати нові слова, і використовувати додаткові навчальні функції. 

Крім того, варто частіше читати закордонні онлайн-газети.

 

 

Товари та послуги

Яндекс.Метрика