Back to Top
 
 
 
 
Четвер, 01 березня 2012 14:37

Пам`ятники надмогильні з натурального каменя габро граніта базальта Рівне Костопіль Березне Володимире Гоща Демидівка Дубно Дубровиця Зарічне Здолбунів Корець Млинів Острог Рівне Рокитне Сарни Знижка

Written by
Rate this item
(3 votes)

СКИДКА
5%

  ПП  ГОЛОВКО  А В

Памятники из гранита габбро,

базальта  Ровно

Одинарні памятники
Наша гранітна майстерня спеціалізується на виготовленні надмогильних памятників та різних виробів з природного натурального каменю різноманітних родовищ України. Ми понад 10 років працюємо в цій галузі, відповідально відносимся до підбора гранітних блоків для виготовлення нашої продукції, та якості виконання всіх робіт що підтведжується дозвільними документами і сертифікатами.
Завдяки використанню тільки якісної відбірної сировини,а також високотехнологічного обладнання та інструменту ми здатні конкурувати і досягати високої якості наших виробів,які будуть служити своєму власнику не один десяток років.
 
  Наша компанія може запропонувати різні варіанти як скромні прості недорогі так і ексклюзивні меморіальні комплекси по індивідуальним замовленням.
За період виготовлення пам'ятників та здобуття важливого досвіду, у нас сформувався колектив справжніх фахівців своєї справи, які зможуть порадити з професійного досвіду найкращі варіанти надійного встановлення надмогильних пам'ятників та догляду за ними, які повинні простояти десятки, а то і сотні років. За нашими плечима значний період співпраці з гранітними кар'єрами України,тому ми можемо запропонувати Вам якісний матеріал,та низькі ціни.
 
У нас ви можете замовити:
Арки

Одинарні памятники

Подвійні памятники з базальта,габра та гранітів родовищ України

Арки
Камінь формак Камень бутовый

Брусчатка

Дитячі памятники

Хрести

Ікони

Памятники складної комплектації .Ексклюзивні.

Памятники складної комплектації (ексклюзивні),комплекси

 

ПП Головко А. В. Ровно (066) 8332745

golovkoandriu.prom.ua

+38(067) 337-03-20

Additional Info

  • Регіон: Рівне
  • Інтернет-магазин: 1
Read 4147 times Last modified on Середа, 19 грудня 2018 17:14