Back to Top
 
 
 
 

Дитячі ігрові спортивні майданчики Детские игровые спортивные площадки Київ Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Кропивницкий Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Тернопіль Суми Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів купить

Rate this item
(1 Vote)

 Партнери Соціальної Мережі Знижок виробляють і  встановлюють  дитячі майданчики різної комплектації, призначення та вартості. Наші партнери-виробники - це широкий асортимент обладнання для відпочинку та фізичної активності дітей від самого маленького віку до підліткового, спеціально пристосовані для вуличної експлуатації.

Дитячі та спортивні майданчики використовуються  в дошкільних навчальних закладах, школах, інших навчальних закладах, в різних секторах громадської та житлової забудови, а саме в парках, скверах, дворах, зонах відпочинку та спортивних спорудах. Широке застосування  вироби Партнерів знаходять також в готельно - ресторанних комплексах, приватних господарствах та інших місцях перебування громадян.

За Вашим бажанням фахівці наших Партнерів запроектують об'єкти будь-якої складності або запропонують типові на вибір.

Ми пропонуємо тільки продукцію перевірених виробників, виготовлену за кращими сучасними технологіями, якісну і надійну в експлуатації.

Запрошуємо до співпраці !   097 945 66 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Read 177 times