Правила використання картки Соціальної Мережі Знижок

 Замовити  товар,  послугу через інформаційний колл - центр Соціальної Мережі Знижок з додатковою знижкою для себе, чи подальшої реалызації

ЦІНИ НИЖЧЕ РИНКОВИХ  ТИСНИ ТУТ

Знайти і запропонувати нам виконання будь-яких робіт, придбання послуг чі товарів, отримавши при цьому ВИНАГОРОДУ.

Картка Соціальної Мережі Знижок надає її власникові можливість додаткового доходу, шляхом отримання знижок, а також через залучення нових Партнерів програми. Партнер програми - любий суб`єкт господарювання, интернет-магазин, фірма, магазин, СТО і т.інш. Якщо у Вас є вільний час, інтернет, мобільний телефон - спробуйте. (скріпт для роз`яснень підприємцю).

Ви можете залучити підприємця, у якого маєте намір зробити придбання і отримувати у нього не тільки знижки по своїй картці, а і отримати кошти за залучення самого підприємства.

Магазини продуктів харчування, аптеки залучаються до проекту безкоштовно !

Залучіть аптеку, магазин продуктів харчування і отримуйте там знижки !

Один залучений партнер - х00 грн.

Головне - залучений ВАМИ підприємець, який вносить щорічні відрахування, автоматично поповнює ВАШ гамаець !

Ці щорічні кошти зможете отримати не тільки Ви, а і Ваші близькі, або знайомі !!!  

Мережа Спільного Користування  - розмісти інформацію про себе, свої вподобання і розчарування Детально....

Власник картки СМЗ долучившись до группи соціальних мереж   https://www.facebook.com/smz2014/    отримує можливість їх адміністрування. Для цього потрібно переслати свій обліковий запис на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Картка Соціальної Мережі Знижок надає її власникові право на здобуття всіляких знижок на придбання товарів або послуг лише у Партнерів Соціальної Мережі Знижок за умови дотримання викладених нижче Правил:

  • Для інтернет - магазинів: Ви називаєте номер своєї карки і у кого вона отримана,вибираєте товар і отримуєте на нього знижку;
  • Переконайтесь, що організація, або підприємець є Партнером Соціальної Мережі Знижок. Про це свідчить наклейка соціальної мережі на вході і на касі. Також інформація про Партнерів публікується в  на сайті http://smz.biz.ua.

  • При придбанні товарів або послуг у Партнерів Соціальної Мережі Знижок пред'являйте картку продавцеві до пробиття касового чека (до підрахунку вартості покупки, до підписання договору). При відвідинах барів, ресторанів пред'являйте картку до замовлення блюд, оскільки рахунок, вписаний відразу після замовлення, зміні не підлягає.

  • Розмір і умови надання знижок дивіться на сайті http://smz.biz.ua. Врахуйте, що представлені знижки не підсумовуються зі знижками під час акцій, що проводяться компаніями, з особистими знижками Партнерів, якщо інше не вказане додатково в блоці інформації про компанію  на сайті.

Звертаємо вашу увагу, що Соціальна Мережа Знижок не несе відповідальності за якість товарів (послуг), пропонованих Партнерами, а також за ліквідацію і зміну права власності на згаданого в довіднику магазина (підприємства). Соціальна Мережа Знижок рекомендує перед здійсненням покупок або оплати послуг, що вимагають значних витрат, уточнити інформацію наступними доступними способами:

- на сайті smz.biz.ua; виберіть категорію товара або послуги, які Ви бажаете отримати. наберіть регіон, в якому Вам наобхідно зробити покупку і натисніть "Пошук";

- безпосередньо у Партнерів;

- у довідковій службі Соціальної Мережа Знижок».

Партнер має право відмовити в наданні знижки у випадку, якщо:

  • не була пред'явлена картка до початку підрахунку суми покупки;

  • пред'явлена карта, що містить пошкодження в такій мірі, що неможливо прочитати номер карти.

В разі відмови надати знижку по картці:

  • постарайтеся поговорити з ким-небудь з адміністрації - можливо, співробітник підприємства недавно перебуває на роботі і не знає про правила використання карток Соціальної  Мережі Знижок;

  • з`ясуйте П.І.Б. співробітника, що відмовив в наданні знижки;

  • при розрахунку зажадайте касовий чек (квитанцію) з вказівкою вартості товару і фактично сплаченої суми;

  • зв'яжіться протягом 3-х днів після здобуття чека (квитанції) з відділом Соціальної Мережі Знижок» по телефону: (38) 097-945-66-03 і повідомите про дану проблему.

По телефону (38) 097-945-66-03 ви можете отримати відповіді на всі питання, що цікавлять вас, запропонувати магазин (підприємство) для включення в каталог, висловити всі побажання, а також замовити картку Соціальної Мережі Знижок.

Товари та послуги

Яндекс.Метрика