Back to Top
 
 
 
 

Встановлення ГБО Бердичів У Борисовича

"ГБО БОРИСОВИЧ"

територия твоєго авто
 Компанія «У Борисовича» – эксперти в області надання послуг з встановленням, ремонтов, обслуговуванням і реалізацією ГБО.

Наші послуги:

 


- Консультація

 

- Встановлення

 

- Налагодження

 

- Ремонт

З кожним роком кількість людей, бажаючих поставити на свій автомобіль газобалонне обладнання (ГБО), стрімко зростає. Технології не стоять на місці і вони постійно удосконалюються для того, щоб зробити ваш автомобіль більш економічним, надійним і безпечним. Більш того, вивчаючи думки експертів і водіїв, які використовують такий підхід, ми з упевненістю може стверджувати, що встановлення газобалонного обладнання економічно виправдана.

 
13 грудня 2016 року відбулося урочисте відкриття Партнерського Сервісного Центру «STAG» в м Бердичів. Нове СТО мережі «Профігаз» розташувалося на потужностях ФОП «хоботних С.Б.». Фахівці цієї станції технічного обслуговування займаються установкою ГБО з 2004 року. У боксі станції є 2 окремих поста, а обслуговуванням автомобілів займаються 4 фахівця. Крім установки газобалонного обладнання ФОП «хоботних С.Б.» здійснює також роздрібну та дрібнооптовий продаж ГБО, ремонт і обслуговування мікроавтобусів.Бердичів, Житомир, Вінниця. За домовленістю бригада монтажників може виїхати і в інші міста.
 

 
г. Бердичів,
вулиця
Варварівська,4
(063)6015963
(096)9609649
(066)0635742
(044)4541172
У БОРИСОВИЧА